Илдус Зарипов архив бүлеге җитәкчесен котлады

2020 елның 27 марты, җомга

Бүген район башкарма комитетының архив бүлеге җитәкчесе Наталья Анатольевна Голубева туган көнен билгеләп үтә. Бу истәлекле көн белән аны Лаеш районы җитәкчесе Илдус Зарипов котлады:

"Сезнең тарихны, Лаеш халкының документаль хәтерен саклауга җаваплы мөнәсәбәтегез-хөрмәткә лаек. Бай тәҗрибә һәм һөнәри белемнәрегезне кулланып, Сез киләчәктә дә районыбызның бәһасез тарихи һәм мәдәни байлыгын саклап һәм арттырып, Сезнең алдыгызга куелган бурычларны уңышлы үтәрсез дип ышанам. Намуслы, җаваплы хезмәтегез һәм сайлаган эшегезгә тугры булуыгыз өчен сезгә чын күңелдән рәхмәт сүзләрен җиткерәм. Сезгә чын күңелдән нык сәламәтлек, бәхет, иминлек, яңа һөнәри уңышлар һәм барлык башлангычларыгызда уңышлар телим!".