декабрь, 2017 ел
шимбә

Лаеш муниципаль районы ГХАТ бүлеге тарафыннан игезәкләр Глеб һәм Данила туу теркәлгән. Малайларның әтиләренә туу турында таныклык һәм йомшак уенчык таршырылды. Бу көн игезәкләрнең әтисе өчен аларның иң яхшы һәм онытылмаслык туган көне булып истә калыр.

Бүген Россия ЭЭМның Татарстан Республикасы Лаеш районы ЮХИДИ бүлеге хезмәткәрләре Зәйнуллина Гөлшат Айрат кызы һәм юл хәрәкәте иминлеген пропагандалау буенча инспектор Мөдәррис Идрис улы Газизуллин Ташкирмән мәктәбенең кунаклары булдылар. Алар мәктәп укучылары белән юл хәрәкәте иминлеге буенча әңгәмә үткәрделәр, ә лекция азагында 1-4 сыйныф укучыларына юл билгеләрен өйрәнү өчен пазллар, ә төп звенога китаплар һәм брошюралар бүләк иттеләр. Бик зур рәхмәт.