июнь, 2018 ел
пәнҗешәмбе

ТР авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы боерыгы белән расланган “Татарстан Республикасында 2017-2020 елларга авыл хуҗалыгы кулланучылар кооперацияләрен үстерү” ведомство максатчан программасы буенча грантлар бирү өчен гаризаларны конкурслы сайлап алуга йомгак ясалды.

Җәй җитте һәм Лаеш муниципаль районының “Алтын көз” халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең хезмәт алучыларына карата климатотерапия – табигатьтә дәвалауны куллану өчен иң яхшы вакыт. Су янында яки парк зонасында саф һавада йөрү сәламәтлек торышына бигрәк тә яхшы тәэсир ясый. Бу саф һава сулау, табигать белән хозурлану һәм безнең авыл паркына бару шансы. Мондый йөреп кайтулар инструктор булуны, махсус җиһазлар, финанс чыгымнарын таләп итми торган иң җиңел “тренировка”.