Россия Федераль салым хезмәте салым түләүчеләрнең контактсыз аралашу ысулын үстерә

2021 елның 6 апреле, сишәмбе

2021 елның 16 апреленнән Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча № 4 Лаеш районы территориясендә территориаль-аерымланган бүлек эшли башлый, ул түбәндәге адрес буенча урнашкан: Лаеш ш., Ленин ур., 56 б. салым түләүчеләргә салым администрацияләү һәм дәүләт хезмәтләре күрсәтү, элеккечә үк, Татарстан Республикасы буенча № 4 Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча № 4 районара инспекциясе (Казан ш., Гарифҗанов ур., 2 йорт) тарафыннан тулысынча гамәлгә ашырылачак. Инспекциянең операцион залында салым түләүчеләрне кабул итү дүшәмбедән пәнҗешәмбегә кадәр 9:00дән 18:00гә кадәр, җомга көнне 9:00дән 16:45кә кадәр бара. Салым хисапларын кабул итү һәм түләүсез мәгълүмат бирү буенча дәүләт хезмәтләре төшке аш вакытында, һәр сишәмбе һәм пәнҗешәмбе көннәрендә 20:00 сәгатькә кадәр озайтылган режимда күрсәтелә. «Салым органына кабул итүгә Онлайн-язылу» интерактив сервисыннан файдаланып, инспекциягә алдан ук килергә һәм чиратны көтү вакытын кыскартырга мөмкин, ул Россия Федераль салым хезмәте сайтында урнаштырылган. nalog.gov.ru "сервислар" бүлегендә.

Консультацияне Россия Федераль салым хезмәтенең Бердәм Контакт-үзәгенең 8-800-222-22-22 түләүсез телефоны, шулай ук инспекциянең Россия Федераль салым хезмәте сайтында урнаштырылган барлык телефоннары буенча алырга мөмкин nalog.gov.ru - "Контактлар" бүлегендә.