Район башлыгы Илдус Зарипов Яз һәм Хезмәт бәйрәме белән котлады

2022 елның 1 мае, якшәмбе

Кадерле дуслар! Сезне Яз һәм Хезмәт бәйрәме - 1 май белән тәбрик итәм. Бу якты язгы көн Ватаныбызда яшәүчеләрнең хезмәт сөючәнлеге, бердәмлеге һәм үҗәтлеге символына әйләнде. Лаеш районында иҗади хезмәте Татарстан һәм бөтен ил үсешенә зур өлеш кертүче кешеләр яшәве белән горурланабыз.

Нәкъ менә сезнең һөнәри осталыгыгыз, батырлыгыгыз һәм осталыгыгыз аркасында барлык билгеләнгән максатларга ирешә һәм иң масштаблы планнарны тормышка ашыра ала. Туган дәүләтебез иминлеге хакына фидакарь хезмәт ветераннарына зур рәхмәт. Ышанам ки, сезнең эш дәвам итәчәк һәм лаеклы төстә киләчәк буынга тапшырылачак. Барыгызга да нык сәламәтлек, игелек, иминлек һәм язгы кәеф телим. Көн саен файда һәм канәгатьлек белән узсын!