Михаил Афанасьев «эшлекле дүшәмбе " киңәшмәсен үткәрде»

2019 елның 12 августы, дүшәмбе

Бүген район Советының зур залында район башлыгы Михаил Афанасьев рәислегендә "эшлекле дүшәмбе" киңәшмәсе узды. Утырыш башланыр алдыннан ул коллегаларына «Державинская» кошчылык фабрикасының яңа идарәчесен тәкъдим итте, ул-Денис Берестов. Михаил Афанасьев аңа эшендә уңышлар теләде.

Хисап чорындагы оператив хәл турында РФ Эчке эшләр министрлыгының Лаеш районы буенча бүлек начальнигы Радик Егоров чыгыш ясады.

ВТБ банкының корпоратив клиентлары өчен махсус ипотека программалары юнәлеше җитәкчесе Илья Белкин ВТБ ипотека кредиты һәм хезмәт хакы картасының өстенлекләре турында сөйләде.

"Бизнес-брейк» проекты кысаларында Татар Саралы авыл җирлегендә Кече эшмәкәрлекне үстерү турында мәгълүмат белән җирлек башлыгы Илшат Мөбарәкшин чыгыш ясады.

Киңәшмәнең икенче өлеше районның авыл җирлекләре башлыклары белән узды, аның барышында шулай ук гражданнар мөрәҗәгатьләре буенча фикер алыштылар.

ТР Лаеш районы матбугат хезмәте