Илдус Зарипов Рамил Минголовны туган көне белән котлады

2020 елның 29 марты, якшәмбе

Бүген туган көнен «Идел «яшьләр үзәге» ДАУ директоры, район Советы депутаты Рамил Мингулов билгеләп үтә. Бу истәлекле көндә котлау сүзләрен Лаеш районы җитәкчесе Илдус Зарипов җиткерде: "Хөрмәтле Рамил Минвазыйх Улы! Сез зур һәм мөһим эш башкарасыз, аның нәтиҗәләре Лаеш районы өчен зур әһәмияткә ия. Сезнең югары интеллектуаль дәрәҗәгез, кешеләргә карата ихтирамлы һәм кызыксынучан мөнәсәбәтегез халкыбызның тормыш сыйфатын яхшыртуга юнәлдерелгән. Сезнең хезмәт сөючәнлегегез, туган ягыгызга мәхәббәтегез алга таба да районыбызның нәтиҗәле үсешенә ярдәм итсен! Сезгә һөнәри уңышлар, уңышлар һәм оптимизм телим. Тормышыгыз һәрвакыт иҗади хезмәт, дуслар һәм фикердәшләрегезнең аңлавы һәм ярдәме белән тулып торсын!".